Prečo práve my?

Vytvorili sme jedinečný model, ako skĺbiť remeselníkov (majstrov) časovo, a tak si šetrite čas a svoje nervy so zabezpečovaním si majstrov (ktorí ani na dohodnutý termín neprídu). Sme seriózny a neklameme Vás! Nenafukujeme a nevymýšlame si termíny nástupu a odovzdania stavby! Snažime sa držať úroveň a tak isto aj kvalitu. Predkladáme férovu (najkonkurenčnejšiu) cenu na trhu a transparentný položkovitý rozpočet. Dávame Vám riešenia, rady pri prestavbách a zabezpečujeme Vám stavebný dozor - a to všetko v jedinečnej cene. A tak vytvárame pre Vás krajší a spokojný domov.

Efektivita rekonštrukcie bytu (stavby) je vyššia a hlavne šetrí dosť finančných nákladov, ak  väčšinu prác (remesiel) na stavbe vykonáva jedna firma. Objednávanie čiastkových prác u rôznych firiem (remeselníkov) výjdu podstatne drahšie ako keď sa realizuje kompletná rekonštrukcia jednou firmou. O našej pracovitosti a efektivite sa už presvedčilo množstvo z Vás...

  • najekonomickejšie riešenie (šetríme Vám peniaze).
  • efektivita práce - čiže priebeh celkovej práce na stavbe za skracuje - všetky profesie zladené v čase bez prestojov (kratší čas).
  • špina a stavebný neporiadok len pri jednej práci (rekonštrukcii).
  • všetci naši zákaznici májú možnosť získať PROFI zľavy (na obklady, dlažby, sanitu, batérie, parkety, sadrokartón maľby na všetok tovar...) 15 - 20% na Vami zakúpený materiál od RAKO keramika, SIKO kúpeľne, Keramika SOUKUP a dvere ZLOMEK a SAPELI - viac v naších zľavách.
  • v zimnom období (1.1.2019 - 28.2.2019) majú možnosť klienti využiť zľavy na akúkoľvek stavebnú prácu od 5 - 10 % naplánujte si rekonštrukciu svojho bytu, domu, budovy alebo kancelárie.
     

Vozidlo Profimajster


KTO SME:

Snažíme sa o zachovanie najvyššej kvality. Vieme že kvalitná rekonštrukcia kúpeľne do 3 dní a kompletná rekonštrukcia bytuza 15 dní s dodržaním technologických postupov nie je možná. Nemá zmysel práce umelo urýchľovať na úkor kvality. Vynakladáme maximálne úsilie k dosiahnutiu súhry medzi kvalitnou prácou, dobrou cenou a zároveň primeranou dobou realizácie. Kompletná rekonštrukcia 3 izbového bytu od firmy PROFIMAJSTER trvá 3 až 4 týždne.

Každá práca prináša výzvy, preto k celkovému úspechu spoločnosti PROFIMAJSTER kladieme dôraz na výber kvalitných remeselíkov, prínos tímu a výsledky jednotlivcov. Naša dobrá povesť závisí od našich zamestnancov, zanietených ľudí vo svojom obore, ktorí pristupujú kreatívne a tvorivo (nápadmi) v každej situácii. Pracovná atmosféra síce môže byť uvoľnená, ale ak dostaneme nový nápad, okamžite sa oň podelíme, otestujeme ho a hňeď ho uvedieme do praxe. Práve tieto nápady sú dobrým zdrojom inšpirácie pre nový projekt, na ktorý čakajú naší zákazníci.
 

 

GARANCIE A SLUŽBY

2 roky záruka

Na práce vykonané firmou PROFIMAJSTER poskytujeme záruku 2 roky. To Vám dáva záruku a istotu pri výbere firmy na Vašu rekonštrukciu.

Garancia

Každý PROFIMAJSTER našom tíme je vyučený a vyškolený v odbore, pracujeme a školíme remeselníkov aby vždy držali úroveň Vaších rekonštrukcií.

Poistenie škody

Firma PROFIMAJSTER je poistená do výsky 50 000 € za spôsobené škody v prípade vzniknutých nečakaných udalostí.

 

Realizujeme

Profi zľavy

 

Zľava Villeroy-BochZľava 20% na svietidlá Jorvik Zľava na keramiku Soukup Zľava 35% na dvere a zárubne od GET Štúdio Dverí Zľava 25% na dvere a zárubne Sapeli Zľava Siko Zľava Adlo Zľava Parkett StoreZľava Artica Decor Zľava Agrob Zľava KomandorZľava Zlomek Zľava AgrobZľava 20% na obklady a dlažby RakoZľava 20% na obklady a dlažby Rako

 

 

Povedali o nás

71 Chcela by som Vám aj touto cestou vysloviť poďakovanie za perfektne zvládnuté práce v našom byte. Boli sme veľmi spokojní s tým, ako promptne ste reagovali na akékoľvek naše dodatočné požiadavky. Takisto majstri, ktorí u nás pracovali - boli veľmi ochotní, ústretoví, trpezliví, pracovali systematicky a pedantne. Byt bol odovzdaný uprataný od hrubej špiny, kalkulácia nebola prekročená, termín dodržaný. Vašu firmu budeme odporúčať svojim známym a čokoľvek by sme v budúcnosti plánovali rekonštruovať, vieme, na koho sa obrátiť. Ešte raz ďakujeme, želáme Vám veľa úspechov.
Katarína Ilnická - Centrum

70 Chcem sa podakovat za bezproblemovu rekonstrukciu, pri mojich skusenostiach sa to nestava casto. Profesionalny pristup pana Sekeraka, ochota remeselnikov a cele zastresenie Profimajstrov bolo na vysokej urovni.Budem sa tesit na dalsiu spolupracu.
Mgr.art Zuzana Funková - Ružinov

69 Po drobnej predchadzajúcej menšej práci u nás na hoteli kde sme si ich vyskúšali, sme sa opät rozhodli pre firmu PROFIMAJSTER. Robili sme rozsiahlu rekonštrukciu penziónu, kúrenie, rozvody voda - 3 poschodia, podlahové kúrenie, potery, obkladanie, drevné montáže a všetko vyšlo načas a podľa vopred dohodnutých pravidiel. Hlavne to zvládli načas, lebo termín bol daný keďže nám potom už prichádali nový hostia...
Hedviga Chromá - Neustift, Rakúsko

68 We hired Profimajster for a complete renovation of our apartment. They have done a professional work and we are very satisfied with the results. The quality of the materials they used is very good. Our communication was very good and they answered all our requests promptly. They also collaborated very well with our architect. I would definitely...
Anca Bejan - Palisády

čítať viac

 
Daľšia rerefencia(vľavo)
Chcela by som Vám aj touto cestou vysloviť poďakovanie za perfektne zvládnuté práce v našom byte. Boli sme veľmi spokojní s tým, ako promptne ste reagovali na akékoľvek naše dodatočné požiadavky. Takisto majstri, ktorí u nás pracovali - boli veľmi ochotní, ústretoví, trpezliví, pracovali systematicky a pedantne. Byt bol odovzdaný uprataný od hrubej špiny, kalkulácia nebola prekročená, termín dodržaný. Vašu firmu budeme odporúčať svojim známym a čokoľvek by sme v budúcnosti plánovali rekonštruovať, vieme, na koho sa obrátiť. Ešte raz ďakujeme, želáme Vám veľa úspechov.
Katarína Ilnická - Centrum
Chcem sa podakovat za bezproblemovu rekonstrukciu, pri mojich skusenostiach sa to nestava casto. Budem sa tesit na dalsiu spolupracu. Profesionalny pristup pana Sekeraka, ochota remeselnikov a cele zastresenie Profimajstrov bolo na vysokej urovni.
Mgr.art Zuzana Funková - Ružinov
Po drobnej predchadzajúcej menšej práci u nás na hoteli kde sme si ich vyskúšali, sme sa opät rozhodli pre firmu PROFIMAJSTER. Robili sme rozsiahlu rekonštrukciu penziónu, kúrenie, rozvody voda - 3 poschodia, podlahové kúrenie, potery, obkladanie, drevné montáže a všetko vyšlo načas a podľa vopred dohodnutých pravidiel...
Hedviga Chromá - Neustift, Rakúsko
We hired Profimajster for a complete renovation of our apartment. They have done a professional work and we are very satisfied with the results. The quality of the materials they used is very good. Our communication was very good and they answered all our requests promptly. They also collaborated very well with our architect. I would definitely...
Anca Bejan - Palisády
Rada by som Vám – a to všetkým – poďakovala za dokončenú rekonštrukciu bytu. Nebudem tajiť, že som mala obavy z toho, ako to dopadne. Ako stavebník som nemala bohaté skúsenosti a aj tie neboli dobré. Predchádzajúce firmy nedodržali termíny, kvalitu prevedenia, rozpočet podstatne prekročili. A výpočet problémov ešte nie je konečný.
Ing. Alena Odlerová - Ružinov
Daľšia rerefencia(vpravo)