Architektonické návrhy bytov a domov

Tvoríme dizajn, navrhujeme priestor, realizujeme interiér, rekonštrukciu.

1. CHYSTÁTE SA SPRÍJEMNIŤ SI PROSTREDIE, V KTOROM BÝVATE, ČI PRACUJETE? MY VÁM POMÔŽEME.
2. MÁTE K DISPOZÍCII BYT ALEBO DOM A NEVIETE ČO S NÍM? MY VIEME.


Náš skúsený tím odborníkov s dlhročnou skúsenosťou Vám poskytne kompletné riešenie Vašej plánovanej rekonštrukcie, od návrhu dispozičného riešenia, 3D vizualizácií, až po samotnú realizáciu... Tvoríme interiér pre vašu spokojnosť na mieru tak, aby ste priestor, v ktorom žijete, či pracujte, mohli nazývať pohodlným,estetickým a zároveň praktickým domovom alebo officom.
Naši architekti z ARCHITEKTFABRIC studio Vám radi pomôžu pri hľadaní originálneho dizajnu Vášho priestoru.
 

POSKYTUJEME VÁM:

  • zameranie a zdigitalizovanie priestoru
  • dispozičné 2D riešenie bytu, domu, budovy, kancelárie
  • jedinečný dizajn interiéru
  • fotorelistické vizualizácie
  • špecifikácie materiálov a zariadení
  • technické a realizačné výkresy
  • kompletný projekt na klúč
  • poradenstvo a konzultácie
  • autorský dozor počas rekonštrukcie
  • zrealizovanie návrhu interiéru

Projektová kalkulačka - cenník architektonických návrhov

 

Cenník architektonického návrhu

Položka Množstvo Jednotková cena Cena
Vizualizácia WC, kúpeľňa 199.00 € 0.00 €
Vizualizácia kuchyne 200.00 € 0.00 €
Vizualizácia garzónky 450.00 € 0.00 €
Zadajte veľkosť priestoru v m²
Zameranie interiéru
Pokiaľ podklady vo formáte DWG. nie sú k dispozícii, je potrebné zameranie existujúceho stavu priestoru pre následné spracovanie interiéru do digitálnej podoby.

Dodacia doba - 1 týždeň
1.00 €/ m² 0.00 €
Stavebné úpravy + rozmiestnenie zariadenia
Obashuje pôdorysné 2D riešenie interiéru pre získanie predstavy o možnostiach jeho využitia, dispozičné riešenie zahŕňa 2 maximálne 3 varianty v mierke 1:100.

Dodacia doba- 1 týždeň od dodania podkladov
5.00 €/ m² 0.00 €
Interiérová štúdia
Na základe dispozičného riešnia sú výsledkom vizualizácie interiéru (1-2 vizualizácie na miestnosť) v podobe 3D grafických výstupov s požitím reálnych materiálov, farebného riešenia, zariaďovacích prvkov a svietidiel. Interiérová štúdia zahŕňa 2 maximálne 3 konzultácie.
Vizualizácia neobsahuje výpis prvkov, rozmery a neslúži ako podklad pre realizáciu.

Dodacia doba- 4 týždne
20.00 €/ m² 0.00 €
Interiérová štúdia s výberom zariďovacích predmetov
Zahŕňa okrem 3D vizualizácie interiéru 2 maximálne 3 konzultácie s architektom v konkrétnych predajňiach.

Dodacia doba - 6 týždňov
30.00 €/ m² 0.00 €
Kompletný projekt interiéru na kľúč
Obsahuje technické výkresy stavebných úprav so zameraním interiéru, interiérovú štúdiu s 3D vizualizáciami, návrh osvetlenia a elektroinštalácie, kladačské výkresy obkladov a diažieb, výber zariaďovacích predmetov, realizačné výkresy nábytkov na mieru, výkaz výmer a cenová ponuka realizácie na kľúč.
Neobsahuje projekty profesistov.

Dodacia doba - 8 týždňov
45.00 €/ m² 0.00 €
Cena spolu 0.00 €

 

 

Blumentál - novostavba

Realizácia: Bratislava, Mýtna ulica

Interiér v novostavbe Blumentál sme zariadili štýlovým a originálnym nábytkom, tiež nábytkovou zostavou na mieru spolu s kuchynskou linkou. Byt je dostatočne presvetlený, volili sme preto jemné a neutrálne odtiene doplnené výrazným antracitovo-modrým leskom kuchynských dvierok. Obývaciu časť s kuchynskou časťou opticky prepájame barovým sedením, ktoré je súčasťou obývačkovej steny. Interiér disponuje samostatným šatníkom, preto vo vstupnej časti vytvárame optimálnu a praktickú zostavu nábytku pre účely príležitostného odkladacieho priestoru.

Štefánikova ulica - rekonštrukcia

Realizácia: Bratislava, Štefánikova ulica

Požiadavkou klienta bolo priniesť do interiéru čiernu farbu v nedefinovanej podobe v kontraste s bielou farbou. Pôvodne predelenú kuchyňu s obývačkou sme prepojili do jedného celku, kde takto vytvorený priestor pôsobí vzdušne a ucelene. Ťažiskom interiéru je použitie čiernej reliéfnej tapety na celej pozdĺžnej stene. Kontrastne ju dopĺňajú zemité farby spolu s bielou a prírodné svetlé materiály. Priestorovo bohatá kúpeľňa je taktiež založená na kontraste bielej a čiernej farby. Pre celkový jedinečný výraz sme zvolili doplnky industriálneho charakteru.

Moskovská ulica - rekonštrukcia

Realizácia: Bratislava, Moskovská ulica

Zľahka rustikálno – moderný štýl tvorí kuchynskú časť v interiéri na Moskovskej ulici. Kazetky na kuchynských dvierkach pôsobia harmonicky a veľmi jemne a dotvárajú tak celkovú kompozíciu znížených horných skriniek. Do tohto štýlu sú tiež zahrnuté kúpeľňa spolu s toaletou, kde interiér farebne dopĺňa svetlý dub arlington. Pre lepšie presvetlenie počas dňa sme navrhli medzi kúpeľňu a toaletu tri rady sklobetónových kociek vytvárajúcich efekt čerstvého ľadu.

Panenská ulica - rekonštrukcia

Kadnárová ulica - rekonštrukcia

Realizujeme

Profi zľavy

 

Zľava Villeroy-BochZľava 20% na svietidlá Jorvik Zľava na keramiku Soukup Zľava 35% na dvere a zárubne od GET Štúdio Dverí Zľava 25% na dvere a zárubne Sapeli Zľava Siko Zľava Adlo Zľava Parkett StoreZľava Artica Decor Zľava Agrob Zľava KomandorZľava Zlomek Zľava AgrobZľava 20% na obklady a dlažby RakoZľava 20% na obklady a dlažby Rako

 

 

Povedali o nás

71 Chcela by som Vám aj touto cestou vysloviť poďakovanie za perfektne zvládnuté práce v našom byte. Boli sme veľmi spokojní s tým, ako promptne ste reagovali na akékoľvek naše dodatočné požiadavky. Takisto majstri, ktorí u nás pracovali - boli veľmi ochotní, ústretoví, trpezliví, pracovali systematicky a pedantne. Byt bol odovzdaný uprataný od hrubej špiny, kalkulácia nebola prekročená, termín dodržaný. Vašu firmu budeme odporúčať svojim známym a čokoľvek by sme v budúcnosti plánovali rekonštruovať, vieme, na koho sa obrátiť. Ešte raz ďakujeme, želáme Vám veľa úspechov.
Katarína Ilnická - Centrum

70 Chcem sa podakovat za bezproblemovu rekonstrukciu, pri mojich skusenostiach sa to nestava casto. Profesionalny pristup pana Sekeraka, ochota remeselnikov a cele zastresenie Profimajstrov bolo na vysokej urovni.Budem sa tesit na dalsiu spolupracu.
Mgr.art Zuzana Funková - Ružinov

69 Po drobnej predchadzajúcej menšej práci u nás na hoteli kde sme si ich vyskúšali, sme sa opät rozhodli pre firmu PROFIMAJSTER. Robili sme rozsiahlu rekonštrukciu penziónu, kúrenie, rozvody voda - 3 poschodia, podlahové kúrenie, potery, obkladanie, drevné montáže a všetko vyšlo načas a podľa vopred dohodnutých pravidiel. Hlavne to zvládli načas, lebo termín bol daný keďže nám potom už prichádali nový hostia...
Hedviga Chromá - Neustift, Rakúsko

68 We hired Profimajster for a complete renovation of our apartment. They have done a professional work and we are very satisfied with the results. The quality of the materials they used is very good. Our communication was very good and they answered all our requests promptly. They also collaborated very well with our architect. I would definitely...
Anca Bejan - Palisády

čítať viac

 
Daľšia rerefencia(vľavo)
Chcela by som Vám aj touto cestou vysloviť poďakovanie za perfektne zvládnuté práce v našom byte. Boli sme veľmi spokojní s tým, ako promptne ste reagovali na akékoľvek naše dodatočné požiadavky. Takisto majstri, ktorí u nás pracovali - boli veľmi ochotní, ústretoví, trpezliví, pracovali systematicky a pedantne. Byt bol odovzdaný uprataný od hrubej špiny, kalkulácia nebola prekročená, termín dodržaný. Vašu firmu budeme odporúčať svojim známym a čokoľvek by sme v budúcnosti plánovali rekonštruovať, vieme, na koho sa obrátiť. Ešte raz ďakujeme, želáme Vám veľa úspechov.
Katarína Ilnická - Centrum
Chcem sa podakovat za bezproblemovu rekonstrukciu, pri mojich skusenostiach sa to nestava casto. Budem sa tesit na dalsiu spolupracu. Profesionalny pristup pana Sekeraka, ochota remeselnikov a cele zastresenie Profimajstrov bolo na vysokej urovni.
Mgr.art Zuzana Funková - Ružinov
Po drobnej predchadzajúcej menšej práci u nás na hoteli kde sme si ich vyskúšali, sme sa opät rozhodli pre firmu PROFIMAJSTER. Robili sme rozsiahlu rekonštrukciu penziónu, kúrenie, rozvody voda - 3 poschodia, podlahové kúrenie, potery, obkladanie, drevné montáže a všetko vyšlo načas a podľa vopred dohodnutých pravidiel...
Hedviga Chromá - Neustift, Rakúsko
We hired Profimajster for a complete renovation of our apartment. They have done a professional work and we are very satisfied with the results. The quality of the materials they used is very good. Our communication was very good and they answered all our requests promptly. They also collaborated very well with our architect. I would definitely...
Anca Bejan - Palisády
Rada by som Vám – a to všetkým – poďakovala za dokončenú rekonštrukciu bytu. Nebudem tajiť, že som mala obavy z toho, ako to dopadne. Ako stavebník som nemala bohaté skúsenosti a aj tie neboli dobré. Predchádzajúce firmy nedodržali termíny, kvalitu prevedenia, rozpočet podstatne prekročili. A výpočet problémov ešte nie je konečný.
Ing. Alena Odlerová - Ružinov
Daľšia rerefencia(vpravo)