profi@profimajster.sk
Kominárska 3/A, 831 04 Bratislava

< Zaviedli sme bezpečnostné opatrenia - chránime Vás našich zákazníkov aj našich majstrov pred ochorením Covid 19 > < Pracujeme nepretržite na 100%. > < Máme stálych zamestnancov - PROFESIONÁLOV v každom odbore > < Objednajte si rekonštrukciu svojho bytu alebo domu teraz > < Garantujeme Vám spokojnosť a kvalitne prevedené práce > < Viac info o opatreniach Covid 19 TU > < Zaviedli sme bezpečnostné opatrenia - chránime Vás našich zákazníkov aj našich majstrov pred ochorením Covid 19 > < Pracujeme nepretržite na 100%. > < Máme stálych zamestnancov - PROFESIONÁLOV v každom odbore > < Objednajte si rekonštrukciu svojho bytu alebo domu teraz > < Garantujeme Vám spokojnosť a kvalitne prevedené práce > < Viac info o opatreniach Covid 19 TU > < Zaviedli sme bezpečnostné opatrenia - chránime Vás našich zákazníkov aj našich majstrov pred ochorením Covid 19 > < Pracujeme nepretržite na 100%. > < Máme stálych zamestnancov - PROFESIONÁLOV v každom odbore > < Objednajte si rekonštrukciu svojho bytu alebo domu teraz > < Garantujeme Vám spokojnosť a kvalitne prevedené práce > < Viac info o opatreniach Covid 19 TU > < Zaviedli sme bezpečnostné opatrenia - chránime Vás našich zákazníkov aj našich majstrov pred ochorením Covid 19 > < Pracujeme nepretržite na 100%. > < Máme stálych zamestnancov - PROFESIONÁLOV v každom odbore > < Objednajte si rekonštrukciu svojho bytu alebo domu teraz > < Garantujeme Vám spokojnosť a kvalitne prevedené práce > < Viac info o opatreniach Covid 19 TU > < Zaviedli sme bezpečnostné opatrenia - chránime Vás našich zákazníkov aj našich majstrov pred ochorením Covid 19 > < Pracujeme nepretržite na 100%. > < Máme stálych zamestnancov - PROFESIONÁLOV v každom odbore > < Objednajte si rekonštrukciu svojho bytu alebo domu teraz > < Garantujeme Vám spokojnosť a kvalitne prevedené práce > < Viac info o opatreniach Covid 19 TU > < Zaviedli sme bezpečnostné opatrenia - chránime Vás našich zákazníkov aj našich majstrov pred ochorením Covid 19 > < Pracujeme nepretržite na 100%. > < Máme stálych zamestnancov - PROFESIONÁLOV v každom odbore > < Objednajte si rekonštrukciu svojho bytu alebo domu teraz > < Garantujeme Vám spokojnosť a kvalitne prevedené práce > < Viac info o opatreniach Covid 19 TU >

Zľavy, ktoré poskytujeme našim klientom

Zľava 20% na obklady a dlažby Villeroy a Boch

Adresa: MARKTECH, Račianská 90, LightPark, Bratislavamapa
Všetci naši zákaznici po uhradení zalohy, májú možnosťod nás získať pokážku (obklady, dlažby, sanitu, batérie, na všetok tovar...) od 20% na Vami zakupený materiál od exkluzivnej značky Villeroy & Boch v keramike MARKTECH.

Zľava 15% na MC kovania

Adresa: MP kovania, Bojnická 10, Bratislava 3, 831 04mapa
Všetci naši zákaznici po uhradení zalohy, májú možnosť od nás získať pokážku ( na všetky kľučky a kovania...) do 15% na Vami zakupený materiál v predajni MP Kovania.

Zľava 20% na obklady a dlažby Rako

Adresa: JORVIK, Hodonínska 27, 841 03  Bratislavamapa
Všetci naši zákaznici po uhradení zalohy, májú možnosť od nás získať pokážku ( na všetky svietidlá...) do 20% na Vami zakupené svietidlá v predajniach JORVIK .

Adresa: GET Štúdio dverí, Hodonínska 1, Bratislavamapa
Všetci zákaznici PROFIMAJSTRA po uhradení zalohy, májú možnosť od nás získať pokážku (na dvere, zárubne...) až do 30% - závisí od typu dverí, na Vami zakupený tovar od GET - Štúdio dverí.

Zľava 25% dvere a zárubne Sapeli

Adresa: SAPELI, Ružová dolina 21/C, 821 08 Bratislavamapa
Všetci zákaznici PROFIMAJSTRA po uhradení zalohy, májú možnosťod nás získať pokážku (na dvere, zárubne...) 25% na Vami zakupený tovar od SAPELI dvere.

Zľava Keramika Soukup

Adresa: R1 Centrum, Rožňavská 1, Bratislavamapa
Všetci zákaznici PROFIMAJSTRA po uhradení zalohy, májú možnosť získať PROFI zľavy (na obklady, dlažby, sanitu, batérie, chémiu, doplnky) do 20 % na Vami zakúpený materiál od Keramika SOUKUP.

Zľava Siko Kúpeľne

Adresa: SIKO kúpeľne, Galvaniho 16B, Bratislavamapa
Všetci zákaznici PROFIMAJSTRA po uhradení zalohy, májú možnosť získať PROFI zľavy (na obklady, dlažby, sanitu, batérie, doplnky) do 20 % na Vami zakúpený materiál od SIKO Kúpeľne.

Zľava Parkett Store

Adresa: PARKETT STORE , Kopčianska 63, Bratislavamapa
Všetci zákaznici PROFIMAJSTRA po uhradení zalohy, májú možnosť od nás získať pokážku (na plavajúce podlahy, drevené parkety, lišty) do 20 % na Vami zakúpený materiál od PARKETT STORE.

Adresa: MAX Parket, Kopčianska 63, 831 04 Bratislavamapa
Všetci zákaznici PROFIMAJSTRA po uhradení zalohy, májú možnosť od nás získať pokážku (na plavajúce podlahy, drevené parkety, lišty) do 15 % na Vami zakúpený materiál od firmy MAX Parket.

Zľava Parkett Store

Adresa: ADLO, Trnavské mýto 1, 831 04 Bratislavamapa
Všetci zákaznici PROFIMAJSTRA po uhradení zalohy, májú možnosť od nás získať pokážku na zľavu 10 % na Vami zakúpené neprekonateľné bezpečnostné dvere od firmy ADLO.

Zľava Artica Decor

Adresa: Artica Décor, R1 Centrum, Rožňavská 1, Bratislavamapa
Všetci zákaznici PROFIMAJSTRA po uhradení zalohy, májú možnosť získať zľavy (na tapety a okrasné lišty) do 15 % na Vami zakúpený materiál od Artica Décor.

Zľava Rustique

Adresa: Rustique, Ulica Svornosti 41 821 06 Bratislavamapa
Všetci zákaznici PROFIMAJSTRA po uhradení zalohy, májú možnosť od nás získať pokážku (na tehlové obklady a tehličky všetkých druhov) do 20 % na Vami zakúpený tovar od firmy Rustique.

Zľava Komandor

Adresa: KOMANDOR, Avion Shopping park, Bratislavamapa
Všetci zákaznici PROFIMAJSTRA po uhradení zalohy, májú možnosť od nás získať pokážku (na vstavané skrine a šatníky) do 15 % na Vami zakúpený tovar od KOMANDOR.

Zľava Zlomek

Adresa: ZLOMEK dvere, Podlučinského 5A, Bratislavamapa
Všetci zákaznici PROFIMAJSTRA po uhradení zalohy, májú možnosť od nás získať pokážku (na obložkové zárubne a dvere, zasúvacie púzdra) do 20 % na Vami zakúpený tovar od ZLOMEK.

Zľava Floor Experts

Adresa: FLOOREXPERTS, Galvaniho 15/A, Bratislavamapa
Všetci zákaznici PROFIMAJSTRA po uhradení zalohy, májú možnosť od nás získať pokážku (na masívne drevené parkety) do 15 % na Vami zakúpený tovar od Floor Experts.

Zľava 20% na obklady a dlažby Rako

Adresa: RAKO, Stará Vajnorská 12, 831 04 Bratislavamapa

Všetci naši zákaznici po uhradení zalohy, májú možnosťod nás získať pokážku (obklady, dlažby, sanitu, batérie, na všetok tovar...) do 20% na Vami zakupený materiál od keramika RAKO.

Povedali o nás

73 Rád by som sa tiež touto cestou podelil so skúsenosťou s firmou PROFIMAJSTER. Spoločnosť sme požiadali o pomoc s rekonštrukciou staršieho bytového domu. Boli sme veľmi spokojní už od úvodnej kalkulácie, kde sa myslelo aj na najmenšie detaily. Práce prebiehali bez komplikácii a presne podľa dohodnutého harmonogramu. Páni majstri sú veľmi šikovní, milí a pracujú naozaj čisto. Počas prác nebol najmenší problém či už s dodatočnými úpravami, prípadne s doplnením projektu. Bolo zrejmé, že Profimastri vedia čo majú robiť a na základe svojich dlhoročných skúseností nám neváhali poradiť a vždy nájsť vhodné riešenie. Ak zvažujete úpravu svojho bývania, respektíve pracoviska, odporúčam osloviť spoločnosť PROFIMAJSTER. Ďakujem za spoluprácu a nech sa darí.
Tomáš, Bratislava - Staré Mesto

72 Profimajster som kontaktoval ohľadom kompletnej rekonštrukcie panelákového bytu. Od začiatku (dohadovania termínu rekonštrukcie, podmienok, realizácie) až do konca (zakončenia rekonštrukcie, finálnej platby, prípadných dorábok po rekonštrukcii) sa pán Kurpaš (ako aj robotníci) správali veľmi profesionálne. Špeciálne by som chcel oceniť prístup pána Kurpaša, ktorý vyhovel mojím naáročným požiadavkám, kde sa dalo, a kde to nešlo, tam sme našli spoločné riešenie. Mimoriadne spokojný som bol s pánom Kožíkom, ktorý bol zodpovedný za sadrokartón a znížené stropy, maľovku a finálne aj pokládku podláh v celom byte. Jeho nadpriemerný pro-zákaznícky prístup uľahčili celú rekonštrukciu. Neváhal bg som mu zveriť do rúk ďaľšiu rekonštrukciu. Čo sa týka bodov, ktoré by sa mohli vylepšiť, by bola proaktívnejšia komunikácia zo strany pána obkladača, ktorou by sme sa mohli vyhnúť jemným - no pomerne viditeľným - estetickým chybám a nedostatkom na dlaždiciach. Toto je ale bod, ktorý píšem z dôvodu možno chorobného puntičkárstva. Obklady inak držia v poriadku. Čas rekonštrukcie bol skoro presne dodržaný, kde došlo k predĺženiu o 1,5 týždňa. Toto však bolo stále zahrnuté v odchýlke, na ktorú sme boli dopredu upozornení pánom Kurpašom, a skoro určite to bolo spôsobené našimi špecifickými požiadavkami počas rekonštrukcie. Takže pri tomto bode 100%. Čo sa týka dodržania odhadovaného rozpočtu a nákladov, bola odchýlka približne len o6-7%. Avšak, opäť to bolo spôsobené našími špeciálnymi a dodatočnými požiadavkami počas rekonštrukcie. Takže aj tu veľmi veľká spokojnosť. Celkovo by som firmu Profimajster ohodnotil 9/10 a určite by som ju odporučil hocikomu, kto potrebuje komplexnú rekonštrukciu a nechce ju realizovať sám. Určite by som Profimajster oslovil v prípade rekonštrukcie znovu.
S pozdravom, Janík

71 Chcela by som Vám aj touto cestou vysloviť poďakovanie za perfektne zvládnuté práce v našom byte. Boli sme veľmi spokojní s tým, ako promptne ste reagovali na akékoľvek naše dodatočné požiadavky. Takisto majstri, ktorí u nás pracovali - boli veľmi ochotní, ústretoví, trpezliví, pracovali systematicky a pedantne. Byt bol odovzdaný uprataný od hrubej špiny, kalkulácia nebola prekročená, termín dodržaný. Vašu firmu budeme odporúčať svojim známym a čokoľvek by sme v budúcnosti plánovali rekonštruovať, vieme, na koho sa obrátiť. Ešte raz ďakujeme, želáme Vám veľa úspechov.
Katarína Ilnická - Centrum

70 Chcem sa podakovat za bezproblemovu rekonstrukciu, pri mojich skusenostiach sa to nestava casto. Profesionalny pristup pana Sekeraka, ochota remeselnikov a cele zastresenie Profimajstrov bolo na vysokej urovni.Budem sa tesit na dalsiu spolupracu.
Mgr.art Zuzana Funková - Ružinov

69 Po drobnej predchadzajúcej menšej práci u nás na hoteli kde sme si ich vyskúšali, sme sa opät rozhodli pre firmu PROFIMAJSTER. Robili sme rozsiahlu rekonštrukciu penziónu, kúrenie, rozvody voda - 3 poschodia, podlahové kúrenie, potery, obkladanie, drevné montáže a všetko vyšlo načas a podľa vopred dohodnutých pravidiel. Hlavne to zvládli načas, lebo termín bol daný keďže nám potom už prichádali nový hostia...
Hedviga Chromá - Neustift, Rakúsko

68 We hired Profimajster for a complete renovation of our apartment. They have done a professional work and we are very satisfied with the results. The quality of the materials they used is very good. Our communication was very good and they answered all our requests promptly. They also collaborated very well with our architect. I would definitely...
Anca Bejan - Palisády

čítať viac

 
Daľšia rerefencia(vľavo)
Chcela by som Vám aj touto cestou vysloviť poďakovanie za perfektne zvládnuté práce v našom byte. Boli sme veľmi spokojní s tým, ako promptne ste reagovali na akékoľvek naše dodatočné požiadavky. Takisto majstri, ktorí u nás pracovali - boli veľmi ochotní, ústretoví, trpezliví, pracovali systematicky a pedantne. Byt bol odovzdaný uprataný od hrubej špiny, kalkulácia nebola prekročená, termín dodržaný. Vašu firmu budeme odporúčať svojim známym a čokoľvek by sme v budúcnosti plánovali rekonštruovať, vieme, na koho sa obrátiť. Ešte raz ďakujeme, želáme Vám veľa úspechov.
Katarína Ilnická - Centrum
Chcem sa podakovat za bezproblemovu rekonstrukciu, pri mojich skusenostiach sa to nestava casto. Budem sa tesit na dalsiu spolupracu. Profesionalny pristup pana Sekeraka, ochota remeselnikov a cele zastresenie Profimajstrov bolo na vysokej urovni.
Mgr.art Zuzana Funková - Ružinov
Po drobnej predchadzajúcej menšej práci u nás na hoteli kde sme si ich vyskúšali, sme sa opät rozhodli pre firmu PROFIMAJSTER. Robili sme rozsiahlu rekonštrukciu penziónu, kúrenie, rozvody voda - 3 poschodia, podlahové kúrenie, potery, obkladanie, drevné montáže a všetko vyšlo načas a podľa vopred dohodnutých pravidiel...
Hedviga Chromá - Neustift, Rakúsko
We hired Profimajster for a complete renovation of our apartment. They have done a professional work and we are very satisfied with the results. The quality of the materials they used is very good. Our communication was very good and they answered all our requests promptly. They also collaborated very well with our architect. I would definitely...
Anca Bejan - Palisády
Rada by som Vám – a to všetkým – poďakovala za dokončenú rekonštrukciu bytu. Nebudem tajiť, že som mala obavy z toho, ako to dopadne. Ako stavebník som nemala bohaté skúsenosti a aj tie neboli dobré. Predchádzajúce firmy nedodržali termíny, kvalitu prevedenia, rozpočet podstatne prekročili. A výpočet problémov ešte nie je konečný.
Ing. Alena Odlerová - Ružinov
Daľšia rerefencia(vpravo)