profi@profimajster.sk
Kominárska 3/A, 831 04 Bratislava

< Zaviedli sme bezpečnostné opatrenia - chránime Vás našich zákazníkov aj našich majstrov pred ochorením Covid 19 > < Pracujeme nepretržite na 100%. > < Máme stálych zamestnancov - PROFESIONÁLOV v každom odbore > < Objednajte si rekonštrukciu svojho bytu alebo domu teraz > < Garantujeme Vám spokojnosť a kvalitne prevedené práce > < Viac info o opatreniach Covid 19 TU > < Zaviedli sme bezpečnostné opatrenia - chránime Vás našich zákazníkov aj našich majstrov pred ochorením Covid 19 > < Pracujeme nepretržite na 100%. > < Máme stálych zamestnancov - PROFESIONÁLOV v každom odbore > < Objednajte si rekonštrukciu svojho bytu alebo domu teraz > < Garantujeme Vám spokojnosť a kvalitne prevedené práce > < Viac info o opatreniach Covid 19 TU > < Zaviedli sme bezpečnostné opatrenia - chránime Vás našich zákazníkov aj našich majstrov pred ochorením Covid 19 > < Pracujeme nepretržite na 100%. > < Máme stálych zamestnancov - PROFESIONÁLOV v každom odbore > < Objednajte si rekonštrukciu svojho bytu alebo domu teraz > < Garantujeme Vám spokojnosť a kvalitne prevedené práce > < Viac info o opatreniach Covid 19 TU > < Zaviedli sme bezpečnostné opatrenia - chránime Vás našich zákazníkov aj našich majstrov pred ochorením Covid 19 > < Pracujeme nepretržite na 100%. > < Máme stálych zamestnancov - PROFESIONÁLOV v každom odbore > < Objednajte si rekonštrukciu svojho bytu alebo domu teraz > < Garantujeme Vám spokojnosť a kvalitne prevedené práce > < Viac info o opatreniach Covid 19 TU > < Zaviedli sme bezpečnostné opatrenia - chránime Vás našich zákazníkov aj našich majstrov pred ochorením Covid 19 > < Pracujeme nepretržite na 100%. > < Máme stálych zamestnancov - PROFESIONÁLOV v každom odbore > < Objednajte si rekonštrukciu svojho bytu alebo domu teraz > < Garantujeme Vám spokojnosť a kvalitne prevedené práce > < Viac info o opatreniach Covid 19 TU > < Zaviedli sme bezpečnostné opatrenia - chránime Vás našich zákazníkov aj našich majstrov pred ochorením Covid 19 > < Pracujeme nepretržite na 100%. > < Máme stálych zamestnancov - PROFESIONÁLOV v každom odbore > < Objednajte si rekonštrukciu svojho bytu alebo domu teraz > < Garantujeme Vám spokojnosť a kvalitne prevedené práce > < Viac info o opatreniach Covid 19 TU >

Povedali o nás - skutočné referencie od klientov

31.07.2020
Rád by som sa tiež touto cestou podelil so skúsenosťou s firmou PROFIMAJSTER. Spoločnosť sme požiadali o pomoc s rekonštrukciou staršieho bytového domu. Boli sme veľmi spokojní už od úvodnej kalkulácie, kde sa myslelo aj na najmenšie detaily. Práce prebiehali bez komplikácii a presne podľa dohodnutého harmonogramu. Páni majstri sú veľmi šikovní, milí a pracujú naozaj čisto. Počas prác nebol najmenší problém či už s dodatočnými úpravami, prípadne s doplnením projektu. Bolo zrejmé, že Profimastri vedia čo majú robiť a na základe svojich dlhoročných skúseností nám neváhali poradiť a vždy nájsť vhodné riešenie. Ak zvažujete úpravu svojho bývania, respektíve pracoviska, odporúčam osloviť spoločnosť PROFIMAJSTER. Ďakujem za spoluprácu a nech sa darí. Tomáš, Bratislava - Staré Mesto

13.02.2020
Profimajster som kontaktoval ohľadom kompletnej rekonštrukcie panelákového bytu. Od začiatku (dohadovania termínu rekonštrukcie, podmienok, realizácie) až do konca (zakončenia rekonštrukcie, finálnej platby, prípadných dorábok po rekonštrukcii) sa pán Kurpaš (ako aj robotníci) správali veľmi profesionálne. Špeciálne by som chcel oceniť prístup pána Kurpaša, ktorý vyhovel mojím naáročným požiadavkám, kde sa dalo, a kde to nešlo, tam sme našli spoločné riešenie. Mimoriadne spokojný som bol s pánom Kožíkom, ktorý bol zodpovedný za sadrokartón a znížené stropy, maľovku a finálne aj pokládku podláh v celom byte. Jeho nadpriemerný pro-zákaznícky prístup uľahčili celú rekonštrukciu. Neváhal bg som mu zveriť do rúk ďaľšiu rekonštrukciu. Čo sa týka bodov, ktoré by sa mohli vylepšiť, by bola proaktívnejšia komunikácia zo strany pána obkladača, ktorou by sme sa mohli vyhnúť jemným - no pomerne viditeľným - estetickým chybám a nedostatkom na dlaždiciach. Toto je ale bod, ktorý píšem z dôvodu možno chorobného puntičkárstva. Obklady inak držia v poriadku. Čas rekonštrukcie bol skoro presne dodržaný, kde došlo k predĺženiu o 1,5 týždňa. Toto však bolo stále zahrnuté v odchýlke, na ktorú sme boli dopredu upozornení pánom Kurpašom, a skoro určite to bolo spôsobené našimi špecifickými požiadavkami počas rekonštrukcie. Takže pri tomto bode 100%. Čo sa týka dodržania odhadovaného rozpočtu a nákladov, bola odchýlka približne len o6-7%. Avšak, opäť to bolo spôsobené našími špeciálnymi a dodatočnými požiadavkami počas rekonštrukcie. Takže aj tu veľmi veľká spokojnosť. Celkovo by som firmu Profimajster ohodnotil 9/10 a určite by som ju odporučil hocikomu, kto potrebuje komplexnú rekonštrukciu a nechce ju realizovať sám. Určite by som Profimajster oslovil v prípade rekonštrukcie znovu. S pozdravom, Janík

04.06.2018
Dobrý deň Profimajstri, ako som sa už vyjadrila osobne pri preberaní bytu na Karadžičovej ul., chcela by som Vám aj touto cestou vysloviť poďakovanie za perfektne zvládnuté práce v našom byte. Boli sme veľmi spokojní s tým, ako promptne ste reagovali na akékoľvek naše dodatočné požiadavky. Takisto majstri, ktorí u nás pracovali - boli veľmi ochotní, ústretoví, trpezliví, pracovali systematicky a pedantne. Z rekonštrukcie bytu má asi každý človek už vopred traumu, my sme neboli výnimka :-)). Ale naše obavy sa rozplynuli už v prvých dňoch, keď sme videli majstrov pri práci. Byt bol odovzdaný uprataný od hrubej špiny, kalkulácia nebola prekročená, termín dodržaný. Vašu firmu budeme odporúčať svojim známym a čokoľvek by sme v budúcnosti plánovali rekonštruovať, vieme, na koho sa obrátiť.
Ešte raz ďakujeme, želáme Vám veľa úspechov Katarína Ilnická - Centrum

16.03.2017
Chcem sa podakovat za bezproblemovu rekonstrukciu, pri mojich skusenostiach sa to nestava casto. Profesionalny pristup pana Sekeraka, ochota remeselnikov a cele zastresenie PROFIMAJSTROV bolo na vysokej urovni. Budem sa tesit na dalsiu spolupracu.
S pozdravom Mgr.art Zuzana Funková - Ružinov

15.09.2016
Po drobnej predchadzajúcej menšej práci u nás na hoteli kde sme si ich vyskúšali, sme sa opät rozhodli pre firmu PROFIMAJSTER. Robili sme rozsiahlu rekonštrukciu penziónu, kúrenie, rozvody voda - 3 poschodia, podlahové kúrenie, potery, obkladanie, drevné montáže a všetko vyšlo načas a podľa vopred dohodnutých pravidiel. Hlavne to zvládli načas, lebo termín bol daný keďže nám potom už prichádali nový hostia. Všetko dopadlo super a boli sme spokojný aj s cenou. Doporučujem. Sme aj v referenciach, Reálne final foto si môžete pozrieť aj na Alpenhaus Monte.
S pozdravom Hedviga Chromá - Neustift, Rakúsko

28.04.2016
We hired Profimajster for a complete renovation of our apartment. They have done a professional work and we are very satisfied with the results. The quality of the materials they used is very good. Our communication was very good and they answered all our requests promptly. They also collaborated very well with our architect. I would definitely recommend them for partial / total renovation.
Thank you Anca Bejan - Palisády

07.01.2016
Vážení páni Profimajstri, Rada by som Vám – a to všetkým – poďakovala za dokončenú rekonštrukciu bytu. Nebudem tajiť, že som mala obavy z toho, ako to dopadne. Ako stavebník som nemala bohaté skúsenosti a aj tie neboli dobré. Predchádzajúce firmy nedodržali termíny, kvalitu prevedenia, rozpočet podstatne prekročili. A výpočet problémov ešte nie je konečný. Preto skutočne s veľkým uznaním a vďakou hodnotím prácu všetkých majstrov firmy Profimajster, ktorí sa na rekonštrukcii zúčastnili. Už prvý dojem bol veľmi priaznivý: majstri Miro a Miloš videli moje obavy a upokojovali ma. Ich skutočne profesionálny postup k tomu veľmi napomohol: nevykonávali si iba svoju prácu, ale aj mi poradili : napr. vytiahnuť žalúzie na už nových oknách kvôli prachu, ktorý sa tam neusadí... ako mám dôkladne prikryť linku, atď. Rovnako pozitívne hodnotím komunikáciu a výkon prác ostatných majstrov: elektromontéra, murára, maliara a ich pomocníkov. A na záver prišiel majster Janko, ktorý má snáď v popise práce splniť každé (rozumné a v rámci zmluvy ! ) želanie :objednal mi chýbajúci obklad, odstránil všetok odpad podľa dohody, zachoval, čo bolo treba zachovať, opravil chybičky... Byt bol odovzdaný uprataný od hrubej nečistoty, v termíne. Skutočné náklady boli v porovnaní s kalkulovanými navýšené snáď o 20 €, čo bola ďalšia pozitívna správa od pána Ing. Sekeráka – supervisora firmy, s ktorým bola spolupráca rovnako výborná. Nebola by som rada, keby táto recenzia bola považovaná za produkt dákeho trolla, môžete v prípade potreby poskytnúť moje telefónne číslo na potvrdenie hodnovernosti hodnotenia. A netreba pripomínať, že nielen ja, ale aj okruh mojich známych sa na Vašu firmu obráti – je to v našom-spotrebiteľskom - i Vašom - podnikateľskom - záujme: mala by sa presadiť kvalita.
S pozdravom a vďakou Ing. Alena Odlerová - Ružinov

17.06.2015
S firmou som bol spokojný, odporúčam ju najmä pre profesionálny prístup, rýchle jednanie a flexibilitu. Oceňujem spoľahlivosť a snahu vyjsť zákazníkovi v ústrety.
Ing. Badzík Miloš - Vajnorská, Nové Mesto

24.04.2015
Dobry den, som velmi spokojny, praca odvedena pekne profesionalne, elektrika a internet kable boli zavedene presne podla mojich poziadaviek, majstri po sebe pekne upratali, praca bola dokonca stihnuta rychlejsie ako bola naplanovana.
Martin Vyšný - Karlova Ves

02.03.2015
Dobry den, s ponukou aj jednanim som bol velmi spokojny. Co sa tyka prevedenia prac, tak s vysledkom a tym, ako rychlo prace napredovali, som taktiez spokojny. Majstri aj ked zacali robit, tak robili a mozno sa mohli viac pýtať aby sa predišlo niektorým chybám. Aby to ale nevyznelo, ze som bol s nimi iba nespokojny, tak musim povedat, ze vsetko po sebe bez slova opravili a s vyslednou kvalitou som velmi spokojny. Myslim si, ze vyobkladane mam krasne a kvalitne a to, ze vymurovane steny su dokonale rovne a kolme okomentoval aj technik zo Zlomeka, ked bol zamerat zarubne. Takze ako som povedal, vo vysledku som spokojny, urcite nelutujem, ze som to dal spravit cez  Vas a keby niekto planoval prerabku, budem Vas doporucovat.
Matej Darebnik - Lamač

16.02.2015
S vasou pracou som bol spokojny, komunikacia z vasej strany bola korektna a vzniknute problemy sme jednoducho a rychlo vyriesili. Jednotlive polozky ponuky boli jasne rozpisane a nacenene za dobru cenu oproti konkurencii. Chlapi, ktori na stavbe pracovali boli seriozny a pedantny.
Kamil Kusnirak - Mlynská Dolina

08.01.2015
Ďakujeme veľmi pekne za profesionálne vymaľovanie!
Hana Šišková - Staré Mesto

18.11.2014
Čo sa tyka hodnotenia, s pracovnikom obkladov a dlažby, ktory pracu vykonaval som bola spokojna, pristup, rychlost, komunikativnost, ustretovovost – vsetko OK.
Krása a Harmónia, Vaššová - Ružinov

22.09.2014
Dobrý deň, s prácou Vašich zamestnancov som bola veľmi spokojná a splnila moje očakávanie. Názov firmy právom vystihuje Vaše kvality. Prajem pekný deň s pozdravom
Alena El Hamwi - Ružinov

20.08.2014
Chcela by som Vám a pracovníkom Vašej firmy vyjadriť spokojnosť s vykonanou prácou. Referencie neklamali. Práca bola dobre zorganizovaná, prebiehala plynulo a s konečným výsledkom som veľmi spokojná. Všetko ste mali pod kontrolou. Vaši pracovníci sú ozaj profesionáli. Počnúc pánom, ktorý vykonával búracie práce, cez obkladačov, maliara - vodoinštalatéra i elektrikára sú to šikovní a zohratí pracovníci - odviedli odbornú a kvalitnú prácu, za čo im ďakujem. Boli veľmi slušní, ochotní a komunikatívni, čo v dnešnej dobe nie je až také samozrejmé. Taktiež Vám ďakujem za spracovanie cenovej kalkulácie, stanovenie skorého termínu prác a tiež jeho dodržanie. Názov firmy Vás celkom vystihuje. Ešte raz Vám všetkým ďakujem a želám Vám veľa spokojných zákazníkov. S pozdravom
Baničová - Petržalka

31.07.2014
Potrebovali sme sa čo najskor presťahovať do starého rodiného domu a som rada že som si vybrala Vašu firmu, skutočne kvalitne odvedená práca stierkovania a malovania. Osobné poďakovanie majstrom maliarom za fakt profesionálnu a kvalitnú prácu - este raz dakujem.
Jarmila Belfiová - Bernolákovo

30.07.2014
Dobry den, ako som spominala, chceme sa vyjadrit k praci a sluzbam poskytnunymi Vasou firmou: Dali sme si vydlazdit kuchynu a cast chodby v 50 rocnom byte, a strucne by sme to mohli zhodnotit ako absolutna spokojnost - skvely, korektny pristup ako pana konatela, tak aj majstra, ktory kladol dlazbu. Vyborna, kvalitna praca, pristup skvely - majster nas upozornil na komplikacie (extremne nerovna, zle vyspadovana podlaha stavby ako takej) ale vdaka jeho snahe mame podlahu dokonale rovnu. Tak isto pan konatel nas kontaktoval ako sme spokojni a zaujimal sa o priebeh. Napriek tomu, ze sme potrebovali velmi na rychlo (pretoze ina firma sa na nas doslova vykaslala) poriesit polozenie dlazby, firma PROFIMAJSTER bola schopna este v priebehu toho isteho tyzdna miesto obhliadnut, odhadnut a pracu vykonat. Nasledne sme riesili aj zapojenie sporaka na plyn - a rovnako rychlo (v priebehu toho isteho dna) a kvalitne bola zakazka uskutocnena. Co dodat? Rychlo, skvele, korektne a ziadne premrstene ceny - od nas velke DAKUJEME! Bez Vas by sme mali viac nez velke problemy.
Radoslav Janda & Jana Muranska - Nové Mesto

23.07.2014
Dobry den, s pracou sme velmi spokojni.
Galbavý - Dolné Hony

16.07.2014
Dobry den, s Vasim pristupom aj s uskutočnenymi pracami sme velmi spokojni, terminy a kvalita boli dodržane.
S pozdravom Martina Pekarčiková - Ružinov

07.07.2014
Dobrý deň, s Vašou prácou a prístupom sme boli veľmi spokojní, takže to môžeme vyjadriť aj takto:
Od prvotnej komunikácie až po konečnú realizáciu skutočne PROFI. Pracovníci nám vopred všetko vysvetlili, dohodli sme postup a s výsledkom sme naozaj veľmi spokojní. Chválime aj priebežné upratovanie počas prác. Práca bola vykonaná naozaj v dohodnutých termínoch, ocenili sme ústretový prístup a trpezlivosť aj pri našich dodatočných požiadavkách. Veľmi príjemne nás prekvapil aj prístup pána murára a elektrikára, ktorí veľmi aktívne - v snahe dokončiť aj navyše vyžiadané práce v termíne - vykonali činnosť mimo bežného pracovného času. Firmu PROFIMAJSTER budeme určite odporúčať aj známym a v prípade potreby určite využijeme služby aj v budúcnosti.
S pozdravom Katarína a Pavol Hanc - Petržalka

13.06.2014
Všetky práce prebiehali striktne podľa zmluvných podmienok (bol dodržaný rozsah služieb, termín dodania a dohodnutá cena). Práca maliarov plne zodpovedala názvu firmy PROFIMAJSTER bola kvalitná, perfektne odvodená. Hlavne sme ocenili čistotu, ktorú majstri po sebe zanechali. Takmer nebolo potrebné nič po nich upratovať. Bonusom je aj ústretový prístup a slušné správanie majstrov a konateľa. Odporúčame všetkým. Ak budeme potrebovať ďalšie práce znovu si pozveme túto firmu.
Ing. Zdenko Cabala - Dunajská Lužná

10.06.2014
S vybavovaním mojej objednávky a kvalitou práce som maximálne spokojná, všetko prebehlo podľa stanoveného harmonogramu a materiál bol promptne zabezpečený. Pracovníci boli ústretoví, pohotovo a odborne odviedli svoju prácu. Dúfam, že profesionalita práce a vhodný výber materiálu sa ukáže i s odstupom času a v byte nebude potrebná žiadna oprava omietky, resp. nová stierka. Ďakujem a želám veľa úspechov v ďalšej práci.
Bubeníková - Nové Mesto

28.05.2014
Ponuka firmy PROFIMAJSTER bola veľmi prijateľná a aj časovo veľmi super zvládnutá. Jednanie aj komunikácia bola na veľmi dobrej úrovni, s čímkoľvek sme sa na Vás
obrátili tak sa veci vyriešili. Chválim prácu Vašich pracovníkov sú zohratí a šikovní. Práca im išla od ruky, veľmi sa mi páči práca kúpeľne, Wc a položenie podlahy.  Oceňujem Vašu trpezlivosť s nami pri zmenách, ktoré sa vyskytli počas rekonštrukcie.
S pozdravom Pacigová - Ružinov

05.05.2014
Chcem vyjadriť spokojnosť s dodržaním dohodnutých termínov, flexibilitou, prevedením prác, ochranou podlahy a iných predmetov pred neželanými zvyškami farieb a daním bytu po skončení prác do želaného stavu z pohľadu poriadku. Pekný deň
Jozef Urbín - Dlhé Diely

30.04.2014
Boli sme s Vami úplne spokojní, odviedli ste skvelú prácu. Výsledok je pekný, ceníme si samostatný prístup a ochotu riešiť všetky vzniknuté komplikácie.
Tiež sme vďační za zľavu, ktorú ste nám ako študentom poskytli. Ak bude v budúcnosti niekto potrebovať podobné služby, určite Vás odporúčime.
Matúš Michalko - predseda OZ YNET

11.04.2014
Dovoľte nám touto cestou poďakovať sa Vám za vykonané dielo, boli sme spokojní od samého začiatku, od organizácie prác, až po ich realizáciu. Spoluprácu s Vaším tímom ľudí a organizácia z Vašej strany splnili naše očakávania a myslíme, že všetko prebehlo v absolútnom poriadku a vzájomnom koordinovaní sa. Ďakujeme. Menovite spomenieme p. Kačíra spolu s kolegom, či p. Vinczeho rovnako spolu s kolegom. V budúcnosti radi opäť využijeme Vaše služby, kde cena za prácu zodpovedá výsledku. Je nám potešením prezentovať sa výsledkom Vašej snahy a realizácie, a to je zároveň jeden z dôvodov, prečo Vás budeme odporúčať ďalej. Ešte raz ďakujeme. Želáme Vám do budúcnosti ešte mnoho takých spokojných zákazníkov akými sme boli a sme my.
S pozdravom JUDr. Krchlíková, Beran

09.04.2014
Našu skúsenosť s firmou Profimajster hodnotíme (celá rodina) len pozitívne. Dlho sme uvažovali nad tým, či prerobiť kúpeľňu, ale nakoniec sme do toho išli a vybrali sme si práve Vašu firmu Profimajster. V tejto dobe je naozaj ťažké nájsť dobrých majstrov na rekonštrukcie bytov, ale v tomto prípade nie je naozaj čo vytknúť. Všetko od zamerania, kalkulácie, práce majstrov, dĺžky prerábky kúpeľne a komunikácie s vedením firmy, hodnotíme na 100 %. Hlavne odvedená práca pána majstra murára bola a ešte stále je hodnotená našími susedmi a známymi ako vynikajúca :)) Ešte raz ďakujeme.
Pekný deň praje Anna Malinková s rodinou.

10.03.2014
Takze s pracou spolocnosti Profimajster sme boli v podstate spokojni. Z nasho pohladu tam bol sice taky mensi priebezny sklz v praci, ale ten sa nakoniec podarilo dohnat. Taktiez sme tam mali nejake pripomienky, ale tie ste dotatocne odstranili. Asi za najvacsi nedostatok povazujeme umiestnenie umyvadla, avsak zrejme tam doslo k zlej obojstrannej komunikacii a pochopeniu. Ale ako som uz na zaciatku povedal, s Vasou pracou  a tiez cenou  za vykonanu pracu sme boli v konecnom hodnoteni spokojni, ta spokojnost sa pohybuje niekde na urovni 90-95 percent. Ak by sme potrebovali sluzby podobneho charakteru, boli by ste urcite prvi na koho by sme sa obratili.
S pozdravom Marcel Prokopovič - Nové Mesto

25.02.2014
Dobry den, s malovanim mojho bytu som bol velmi spokojny...aj s ponukou a pracou PROFIMAJSTER. Este raz velka vdaka...
S pozdravom Polášek - Petržalka

18.02.2014
Ďakujem pekne za dobre odvedenú prácu, oceňujem spôsob jednania a rýchlosť vyhotovenia. Bez problémov doporučím známym  vaše služby. Som spokojná. Ďakujem.
Práznovská - Petržalka

13.01.2014
Dobry den, chcela by som sa vam velmi pekne podakovat za perfekte odvedenu pracu. Vas majster, p. Mayer mi bol robit dokocovacie prace na byte a som nadmieru spokojna (elektrina, zastena listy, silikon etc.) Mam dalsie prace ktore by som rada zadala v priebehu 2 mesiacov a rada sa znova obratim na vas - pripadne priamo na neho.
- Este raz vdaka! Sojakova - Petržalka

03.01.2014
Dakujem Profimajstrom za rekonstrukciju naseho bytoveho jadra. Prace prebehly na zaklade dobrej komunikacie a snahy majstrov spravit prace čo najkvalitnejsie. Cennik prace bol prehladny a spravodlivy, a  vysledok rekonstrukcie vyzera presne podla predstav.
Dakujem este raz, a tesim sa na dalsiu spolupracu!
Kirill Semyonov - Dlhé Diely

05.12.2013
Dobry den, sme spokojni, prace boli robene kvalitne a rýchlo. Nebol problem ani s dodatočnou zmenou rozsahu prác.
Ďakujeme, Milan Lehocky - Ružinov

11.11.2013
Dobry den, rekonštrukcia s vasou firmou splnila moje očakávania. praca bola velmi dobre odvedena, fungovala komunikacia a ustretovosť. urcite vas budem odporúčať ďalej.
s pozdravom L. Frohlichova - Karlova Ves

20.9.2013
Koncom júla sme sa rozhodli pre čiastočnú rekonštrukciu bytu. Po obhliadke, kalkulácii ceny a dohodnutí začiatku prác, sme sa rozhodli pre firmu Profimajster. Termín ukončenia koncom augusta) bol pre nás prijateľný a splnený. Počas rekonštrukcie sa nám to zvrtlo na skoro kompletnú rekonštrukciu, s čím firma nemala problém a dohodli sme sa na práci navyše. Počas prác sa nevyskytli žiadne vážnejšie problémy, všetko sa dalo vykomunikovať. Páni majstri sú šikovní, výsledná cena zodpovedala kalkulácii. Určite doporučujeme chodiť na byt, aby sa predišlo komplikáciám. Vzhľadom na to, čo vieme z nášho okolia o práci niektorých majstrov si myslíme, že ak sa rozhodnete pre firmu Profimajster, mohli by ste byť spokojní - my sme.
Muráňová, Hlista - Dúbravka

12.09.2013
Ďakujem vám za urobenú prácu. Referencie neklamali, naozaj platí, že odvádzate dobrú prácu, kvalitne, včas a podľa dopredu známych výhodných cenových podmienok, ktoré dodržíte. Keď sa ma niekto bude pýtať, či by som mu vedel odporučiť šikovných remeselníkov, tak budem vedieť, koho mám odporučiť - firmu Profimajster.
Ďakujem, Lintner

10.09.2013
Dobrý deň,celkovo som spokojný. Až na niektoré detaily(s akými sa pri takýchto prácach dá počítať) som spokojný s prístupom firmy a aj samotných majstrov.
S pozdravom Kadík, Stupava

05.08.2013
Presvedčila som sa, že dobré referencie Profimajstra neklamú. Profesionálny prístup majstrov i vedenia firmy a kvalitne odvedená práca sú tu samozrejmosťou. Problémy a zmeny počas realizácie sa riešili okamžite, bez komentárov a presne podľa mojich požiadaviek. Potešilo ma, že výsledná cena stavebného materiálu bola nižsia ako odhadnutá. S výsledkom som veľmi spokojná, ďakujem.
S pozdravom Ľubica Adamcová

26.07.2013
Kvalitne odvedená práca za primeranú cenu, presnosť, maximálna ústretovosť a ľudský prístup - to je moja skúsenosť s firmou Profimajster. S potešením odporúčam všetkým, ktorí plánujú rekonštrukciu, ci uz celeho bytu/domu alebo len niektorej jeho časti.
Z. Mokošová, Staré mesto

23.07.2013
Ponuka bola vzhľadom na rozsah prác adekvátna a akceptovateľná. Jednanie majstrov bolo príjemné a na vysokej profesionálnej úrovni.Práce boli prevedené v zmysle pokynov objednávateľa. Dodatočné úpravy boli realizované bez zbytočných prieťahov a k spokojnosti objednávateľa.
s pozdravom R.Albert, Rača

20.07.2013
Rád by som vyjadril poďakovanie firme Profimajster, cez ktorú som realizoval kompletnú rekonštrukciu 3-izb. bytu. Dobre sa mi komunikovalo s koordinátorom a tiež so samotnými majstrami. Rozhodoval som sa spomedzi troch firiem v okolí BA a po predošlých zlých skúsenostiach som vyskúšal práve Profimajster. Najprv som postupoval veľmi opatrne, najmä kvôli zálohe a či ozaj splnia čo sa dohodlo. Dnes však môžem každému s kľudným svedomím túto firmu odporučiť a už počas rekonštrukcie som tak viac krát urobil. Platba za prácu, náklady na materiál a pod.prebiehali absolútne transparentne. Mal som prehľad o každom kilograme cementu. A čo sa týka ceny...nie sú najdrahší ani najlacnejší a predbežnú kalkuláciu nákladov urobili skoro presne (dokonca som pár stoviek ušetril). Každému klientovi odporúčam aktívne komunikovať s majstrami, najmä nech vedia o Vašej presnej predstave a potom bude výsledok každého tešiť pri každom pohľade na nové steny, elektrinu, podlahu, kúpeľňu...atď.
Ešte raz vďaka a ak by niekto potreboval túto referenciu overiť, dávam Profimajstrovi súhlas s posunutím môjho kontaktu.
Milan Moravsky, Bratislava

08.02.2013
Dobry den, chcel by som vyjadrit maximalnu spokojnost s profesionalnym a ludskym pristupom firmy PROFIMAJSTER pri kompletnej rekonstrukcii mojho bytoveho jadra a navyse za velmi prijatelnu cenu. V buducnosti v pripade potreby vase sluzby urcite rad vyuzijem a verim ze budem rovnako spokojny ako tomu bolo teraz. Prajem vsetko dobre a zostavam s pozdravom
Stefan Cibula, Karlova Ves

27.11.2012
Po niektorých skúsenostiach aj s inými majstrami, ktorí mi robili drobnejšie práce ešte dodatočne musím povedať, že som s Vašou prácou veľmi spokojný. Páčilo sa mi, že sa veci riešili viac menej okamžite, aj keď vznikol problém, tak ste sa k nemu postavili ako sa patrí a vedeli aj poradiť, ak som si niektoré veci nepremyslel do dostatočných detailov. Najde sa samozrejme aj zopár drobností, ktorý by sa ešte dali dotiahnuť, ale pri takom množstve rôznych činností a detailov, ktoré sa počas rekonštrukcie objavia je to myslím normálne. Celkovo som sa stále stretal s ochotným prístupom a to je z mojej strany najdôležitejšie.
S pozdravom Martinský, Ružinov

25.11.2012
Rád by som touto cestou vyjadril spokojnosť pri kompletnej rekonštrukcii 3. izb. bytu v Petržalke. Prístup konateľov firmy pri spracovaní podrobnej cenovej kalkulácie, dodržaní termínov a veľmi slušné a ochotné vystupovanie samotných pracovníkov sa dnes tak často nevyskytuje. Samotné prevedenie prác bolo na veľmi dobrej úrovni. Firme Profimajster ďakujem a celkom určite ju odporúčam aj ďalším pre spoluprácu.
R. Špír, Bratislava, Petržalka.

19.10.2012
Este raz dakujem Vam aj kolegom za profesionalne vykonane prace (kompetné vymaľovanie bytu), budem Vasu firmu odporucat znamym.
S pozdravom Boldisova, Karlova Ves

08.10.2012
som rada, ze som si vybrala Vasu firmu "Profimajster" na vymalovanie dvoch izieb v byte v Ruzinove. Som velmi spokojna s kvalitnou pracou majstra, ktory u mna maloval, ako aj s dohodnutou cenou. Odporucam Vasu firmu tym, ktori budu potrebovat malovat, alebo prerabat byt.
Vdaka. S pozdravom Ludmova, Ružinov

18.08.2012
Chceli by sme sa podakovat vasej firme za rekonstrukciu bytu. S vasou pracou i navrhmi sme boli spokojni, i ked sa vyskytli problemy pocas rekonstrukcie, boli ste ich schopni ihned riesit. Cena sa viac menej zhodovala s ponukou inej firmy a takisto priebeh prac bol totozny s vasim odhadom.
Vladimír Luptak, Lamač

10.07.2012
Chcela by som poďakovať firme Profimajster za vydarenú komplexnú rekonštrukciu môjho bytu, za zodpovednosť a rýchlosť s akou bola práca realizovaná, ako aj za konštruktívny prístup k riešeniu náročnejších situácií, ktoré sa počas rekonštrukcie vyskytli. S výsledkom práce som spokojná, firmu môžem iba odporúčať ďalším záujemcom o kvalitné stavebné práce.       
Adriana Váňová, Staré mesto

06.07.2012
s firmou Profimajster som bola velmi spokojna z kazdej stranky: s jednanim, promtnostou, casovym priebehom i prevedenim prace, upratanim po skonceni prace... Od objednavky po uspesne ukoncenie prace neprebehol ani tyzden. Davam ich za priklad, keby to tak fungovalo vsade, mali by sme zivot ovela jednoduchsi. :) Dakujem Vam a prajem vela spokojnych zakaznikov!
Timea Zubakova, Petržalka

12.04.2012
Chceli by sme sa podakovat profimajstrom, ktori nam krasne zrekonstruovali byt. S ich pracou sme boli velmi spokojni a i ked sa vyskytli nejake problemy pocas rekonstrukcie boli ochotny ich riesit, vzdy z ohladom na nase potreby. Cena prac bola podla mna prijatelna viacmenej sa zhodovala s ponukou inej firmy, ktoru sme zvazovali. Obzvlast by sme sa cheli podakovat za kupelnu a wc, ktorych realizacia bola trochu komplikovanejsia a vysledok je naozaj velmi pekny. Dakujeme.
Patrica Kailkhura, Bratislava

20.12.2011
Dobry den,
S celym priebehom – pocnuc ponukou, cez obejadnavku az po samotnu realizaciu - som bol spokojny. Jednanie bolo rychle, profesionalne a korektne.V pripade dalsich prac by som sa pravdepodobne opät obratil na Profimajstra. Cena może byt samozrejme z pohladu zakaznika vzdy lepsia, ale mysim, ze v zasade nebola vysoka. S pozdravom
Rastislav Hevessy, Edelstal, Rakúsko

17.12.2011
Dobry den, radi by sme vyjadrili spokojnost s majstrom ktoreho praca, zodpovedny pristup a ludskost prevysila vsetky nase ocakavania. Za odvedenu pracu a kvalitu prace to vobec nebolo drahe. Ak sa rozhodneme niekedy este nieco prerabat tak jedine s Profimajstrom. Dakujeme
Tomaš Rzavsky, Bratislava

23.11.2011
Dobrý deň, touto cestou Vám chcem poďakovať za dobre odvedenú robotu na rekonštrukcii môjho bytu, kde som sa stretla s maximálnou ochotou Vašeho zamestnanca, oceňujem aj skorý termín prác odo dňa objednávky a za veľmi priaznivé ceny prác rôzneho druhu. Ešte raz ďakujem.
S pozdravom Kuľhová, Karlová Ves

25.05.2011
S pracou profimajstrov som bol veľmi spokojný od kalkulácie ceny, prevedenia rekonštrukcie až po komunikáciu boli výborní. Ich ponuka bola najlacnejšia spomedzi štyroch iných firiem. Môžem vrelo odporučiť. S pozdravom
Branislav Horák, Karlová Ves

05.04.2011
Bola som milo prekvapená nielen odbornosťou vykonávanej práce, ale aj ochotou a kreativitou majstrov. Práce prebiehali plynulo a konečný výsledok splnil moje očakávania. A keďže v mnohých prípadoch sa človek rozhoduje aj podľa ceny, táto bola v prípade Profimajstra tiež prijateľná. Firmu Profimajster môžem odporučiť.
Andrea Eliašova, Dúbravka

07.03.2011
Chlapi z Profimajstra sú naozaj profíci. Kvalitná práca a pritom dali najvýhodnejšiu ponuku. Ešte som nevidel majstrov, ktorí urobia presne čo chcem a ešte po sebe poupratujú!
Richard Gogola, Kramáre

12.07.2010
Veľmi si dávajú záležať na kvalitnej a presnej práci bez zbytočného naťahovania a vedia dobre poradiť.
Miroslav Marták, Čierna Voda

03.04.2009
Chcem Vám poďakovať za spoluprácu pri rekonštrukcii môjho 2,5 izbového bytu. Podmienky dohodnuté na začiatku boli dodržané, komunikácia s Vami bola vždy bezproblémová a okamžitá. Cenník platil vždy pôvodný a všetky práce naviac boli skonzultované a bez problémov vyhotovené. Odporučím Vás prípadným známym, ktorých tieto práce ešte len čakajú.
S pozdravom, Viera Vadovičová, Ružinov

15.08.2008
Konečne majstri, s ktorých prácou som bol spokojný. Dodržali termín, kvalitu aj cenu.
Richard Bajcík, Bratislava

 

Realizujeme

Profi zľavy

 

Zľava Villeroy-BochZľava 20% na svietidlá Jorvik Zľava na keramiku Soukup Zľava 35% na dvere a zárubne od GET Štúdio Dverí Zľava 25% na dvere a zárubne Sapeli Zľava Siko Zľava Adlo Zľava Parkett StoreZľava Artica Decor Zľava Agrob Zľava KomandorZľava Zlomek Zľava AgrobZľava 20% na obklady a dlažby RakoZľava 20% na obklady a dlažby Rako

 

 

Povedali o nás

73 Rád by som sa tiež touto cestou podelil so skúsenosťou s firmou PROFIMAJSTER. Spoločnosť sme požiadali o pomoc s rekonštrukciou staršieho bytového domu. Boli sme veľmi spokojní už od úvodnej kalkulácie, kde sa myslelo aj na najmenšie detaily. Práce prebiehali bez komplikácii a presne podľa dohodnutého harmonogramu. Páni majstri sú veľmi šikovní, milí a pracujú naozaj čisto. Počas prác nebol najmenší problém či už s dodatočnými úpravami, prípadne s doplnením projektu. Bolo zrejmé, že Profimastri vedia čo majú robiť a na základe svojich dlhoročných skúseností nám neváhali poradiť a vždy nájsť vhodné riešenie. Ak zvažujete úpravu svojho bývania, respektíve pracoviska, odporúčam osloviť spoločnosť PROFIMAJSTER. Ďakujem za spoluprácu a nech sa darí.
Tomáš, Bratislava - Staré Mesto

72 Profimajster som kontaktoval ohľadom kompletnej rekonštrukcie panelákového bytu. Od začiatku (dohadovania termínu rekonštrukcie, podmienok, realizácie) až do konca (zakončenia rekonštrukcie, finálnej platby, prípadných dorábok po rekonštrukcii) sa pán Kurpaš (ako aj robotníci) správali veľmi profesionálne. Špeciálne by som chcel oceniť prístup pána Kurpaša, ktorý vyhovel mojím naáročným požiadavkám, kde sa dalo, a kde to nešlo, tam sme našli spoločné riešenie. Mimoriadne spokojný som bol s pánom Kožíkom, ktorý bol zodpovedný za sadrokartón a znížené stropy, maľovku a finálne aj pokládku podláh v celom byte. Jeho nadpriemerný pro-zákaznícky prístup uľahčili celú rekonštrukciu. Neváhal bg som mu zveriť do rúk ďaľšiu rekonštrukciu. Čo sa týka bodov, ktoré by sa mohli vylepšiť, by bola proaktívnejšia komunikácia zo strany pána obkladača, ktorou by sme sa mohli vyhnúť jemným - no pomerne viditeľným - estetickým chybám a nedostatkom na dlaždiciach. Toto je ale bod, ktorý píšem z dôvodu možno chorobného puntičkárstva. Obklady inak držia v poriadku. Čas rekonštrukcie bol skoro presne dodržaný, kde došlo k predĺženiu o 1,5 týždňa. Toto však bolo stále zahrnuté v odchýlke, na ktorú sme boli dopredu upozornení pánom Kurpašom, a skoro určite to bolo spôsobené našimi špecifickými požiadavkami počas rekonštrukcie. Takže pri tomto bode 100%. Čo sa týka dodržania odhadovaného rozpočtu a nákladov, bola odchýlka približne len o6-7%. Avšak, opäť to bolo spôsobené našími špeciálnymi a dodatočnými požiadavkami počas rekonštrukcie. Takže aj tu veľmi veľká spokojnosť. Celkovo by som firmu Profimajster ohodnotil 9/10 a určite by som ju odporučil hocikomu, kto potrebuje komplexnú rekonštrukciu a nechce ju realizovať sám. Určite by som Profimajster oslovil v prípade rekonštrukcie znovu.
S pozdravom, Janík

71 Chcela by som Vám aj touto cestou vysloviť poďakovanie za perfektne zvládnuté práce v našom byte. Boli sme veľmi spokojní s tým, ako promptne ste reagovali na akékoľvek naše dodatočné požiadavky. Takisto majstri, ktorí u nás pracovali - boli veľmi ochotní, ústretoví, trpezliví, pracovali systematicky a pedantne. Byt bol odovzdaný uprataný od hrubej špiny, kalkulácia nebola prekročená, termín dodržaný. Vašu firmu budeme odporúčať svojim známym a čokoľvek by sme v budúcnosti plánovali rekonštruovať, vieme, na koho sa obrátiť. Ešte raz ďakujeme, želáme Vám veľa úspechov.
Katarína Ilnická - Centrum

70 Chcem sa podakovat za bezproblemovu rekonstrukciu, pri mojich skusenostiach sa to nestava casto. Profesionalny pristup pana Sekeraka, ochota remeselnikov a cele zastresenie Profimajstrov bolo na vysokej urovni.Budem sa tesit na dalsiu spolupracu.
Mgr.art Zuzana Funková - Ružinov

69 Po drobnej predchadzajúcej menšej práci u nás na hoteli kde sme si ich vyskúšali, sme sa opät rozhodli pre firmu PROFIMAJSTER. Robili sme rozsiahlu rekonštrukciu penziónu, kúrenie, rozvody voda - 3 poschodia, podlahové kúrenie, potery, obkladanie, drevné montáže a všetko vyšlo načas a podľa vopred dohodnutých pravidiel. Hlavne to zvládli načas, lebo termín bol daný keďže nám potom už prichádali nový hostia...
Hedviga Chromá - Neustift, Rakúsko

68 We hired Profimajster for a complete renovation of our apartment. They have done a professional work and we are very satisfied with the results. The quality of the materials they used is very good. Our communication was very good and they answered all our requests promptly. They also collaborated very well with our architect. I would definitely...
Anca Bejan - Palisády

čítať viac

 
Daľšia rerefencia(vľavo)
Chcela by som Vám aj touto cestou vysloviť poďakovanie za perfektne zvládnuté práce v našom byte. Boli sme veľmi spokojní s tým, ako promptne ste reagovali na akékoľvek naše dodatočné požiadavky. Takisto majstri, ktorí u nás pracovali - boli veľmi ochotní, ústretoví, trpezliví, pracovali systematicky a pedantne. Byt bol odovzdaný uprataný od hrubej špiny, kalkulácia nebola prekročená, termín dodržaný. Vašu firmu budeme odporúčať svojim známym a čokoľvek by sme v budúcnosti plánovali rekonštruovať, vieme, na koho sa obrátiť. Ešte raz ďakujeme, želáme Vám veľa úspechov.
Katarína Ilnická - Centrum
Chcem sa podakovat za bezproblemovu rekonstrukciu, pri mojich skusenostiach sa to nestava casto. Budem sa tesit na dalsiu spolupracu. Profesionalny pristup pana Sekeraka, ochota remeselnikov a cele zastresenie Profimajstrov bolo na vysokej urovni.
Mgr.art Zuzana Funková - Ružinov
Po drobnej predchadzajúcej menšej práci u nás na hoteli kde sme si ich vyskúšali, sme sa opät rozhodli pre firmu PROFIMAJSTER. Robili sme rozsiahlu rekonštrukciu penziónu, kúrenie, rozvody voda - 3 poschodia, podlahové kúrenie, potery, obkladanie, drevné montáže a všetko vyšlo načas a podľa vopred dohodnutých pravidiel...
Hedviga Chromá - Neustift, Rakúsko
We hired Profimajster for a complete renovation of our apartment. They have done a professional work and we are very satisfied with the results. The quality of the materials they used is very good. Our communication was very good and they answered all our requests promptly. They also collaborated very well with our architect. I would definitely...
Anca Bejan - Palisády
Rada by som Vám – a to všetkým – poďakovala za dokončenú rekonštrukciu bytu. Nebudem tajiť, že som mala obavy z toho, ako to dopadne. Ako stavebník som nemala bohaté skúsenosti a aj tie neboli dobré. Predchádzajúce firmy nedodržali termíny, kvalitu prevedenia, rozpočet podstatne prekročili. A výpočet problémov ešte nie je konečný.
Ing. Alena Odlerová - Ružinov
Daľšia rerefencia(vpravo)