Kamerové systémy, Alarmy...

PROFIMAJSTER má vyškolený tím profi odborníkov ktorí sa špecializujú na kamerové systémy, alarmy a montáž  video vrátnikov. Systémy priemyselnej televízie sú neoddeliteľnou súčasťou bezpečnostných a kontrolných systémov malých či veľkých objektov (sklady, priemyselné priestory, letiská, ...).
Ich hlavnou funkciou je:

  • prevencia kriminality
  • identifikácia osôb a objektov
  • zaistenie bezpečnosti pracovníkov a obsluhy strojových zariadení
  • dohľad nad technologickými procesmi
  • sledovanie dopravných situácií


CCTV okruhy môžeme definovať ako reťazce prvkov, na ktoré sú kladené špecifické požiadavky. Hlavným predpokladom pre efektívnu funkciu sledovacieho okruhu je správna voľba všetkých jeho komponentov.
 

Máme pre Vás riešenie:

Kamerový systém Vám umožní monitorovať celú firmu. Obraz z jednotlivých kamier je nahrávaný na digitálny videorekordér. Pomocou internetu si možete kamery pozrieť z ľubovolného miesta a v prípade potreby prezerať záznam až 7 dní späť v čase!
Psychologiký efekt nedovolí Vašim zamestnancom vysedávať na pracovisku !!!

 

Pozrite si jednu z našich IP kamier v praxi naživo v reálnom čase:   (Explorer, Firefox)

Námestie Topoľčany
 

 

Alarmy

  • návrh a posúdenie ochrany majetku
  • projekt zabezpečenia objektu
  • kompletné realizácie a montáže
  • revízie a odborné kontroly
  • záručný a pozáručný servis

V poslednej dobe sa často, oprávnene, sťažujeme na vzrastajúci počet krádeží a prípady ohrozenia majetku. Je iba dobré, že súčasná doba významne zmenila náš vzťah k majetku, či už spoločnému, alebo súkromnému. V boji s týmto druhom kriminality nie sme všemocní, ale ani bezmocní.

Jednou z efektívnych foriem ochrany majetku je jeho elektronické zabezpečenie. Sortiment zabezpečovacích systémov je veľmi rozsiahly. Mnohé prvky sú vybavované čoraz väčšou inteligenciou a riadiace systémy integrujú čoraz viac užitočných funkcií a možností.

Zabezpečovací systém okrem ochrany, vie plniť aj informačné funkcie. Napríklad vie nám oznámiť príchod detí domov, alebo spínať kúrenie, osvetlenie a pod. Ani množstvo káblov po stenách už nie je pravdou. Mnohé systémy komunikujú prostredníctvom rádiových spojov.

Netrápte sa detailmi. Našim pracovníkom stačí ak poviete, aké úžitkové vlastnosti žiadate od systému. Vedia posúdiť riziká, ktoré Vášmu majetku hrozia, odporučiť optimálne riešenie na jeho ochranu a navrhnúť správne komponenty v cenách pre Vás prijateľných.

Systém navrhneme, naprojektujeme, namontujeme, naučíme Vás správne ho obsluhovať, vykonáme zákonom a normami stanovené revízie a prevezmeme do servisu. V prípade problémov Vám pomôžeme vo veľmi krátkych časových lehotách. Elektronické systémy sú v súčastnosti spoľahlivé a cenovo dostupné.

Váš majetok je určite hodnotnejší ako technológia na jeho ochranu.

Realizujeme

Profi zľavy

 

Zľava Villeroy-BochZľava 20% na svietidlá Jorvik Zľava na keramiku Soukup Zľava 35% na dvere a zárubne od GET Štúdio Dverí Zľava 25% na dvere a zárubne Sapeli Zľava Siko Zľava Adlo Zľava Parkett StoreZľava Artica Decor Zľava Agrob Zľava KomandorZľava Zlomek Zľava AgrobZľava 20% na obklady a dlažby RakoZľava 20% na obklady a dlažby Rako

 

 

Povedali o nás

71 Chcela by som Vám aj touto cestou vysloviť poďakovanie za perfektne zvládnuté práce v našom byte. Boli sme veľmi spokojní s tým, ako promptne ste reagovali na akékoľvek naše dodatočné požiadavky. Takisto majstri, ktorí u nás pracovali - boli veľmi ochotní, ústretoví, trpezliví, pracovali systematicky a pedantne. Byt bol odovzdaný uprataný od hrubej špiny, kalkulácia nebola prekročená, termín dodržaný. Vašu firmu budeme odporúčať svojim známym a čokoľvek by sme v budúcnosti plánovali rekonštruovať, vieme, na koho sa obrátiť. Ešte raz ďakujeme, želáme Vám veľa úspechov.
Katarína Ilnická - Centrum

70 Chcem sa podakovat za bezproblemovu rekonstrukciu, pri mojich skusenostiach sa to nestava casto. Profesionalny pristup pana Sekeraka, ochota remeselnikov a cele zastresenie Profimajstrov bolo na vysokej urovni.Budem sa tesit na dalsiu spolupracu.
Mgr.art Zuzana Funková - Ružinov

69 Po drobnej predchadzajúcej menšej práci u nás na hoteli kde sme si ich vyskúšali, sme sa opät rozhodli pre firmu PROFIMAJSTER. Robili sme rozsiahlu rekonštrukciu penziónu, kúrenie, rozvody voda - 3 poschodia, podlahové kúrenie, potery, obkladanie, drevné montáže a všetko vyšlo načas a podľa vopred dohodnutých pravidiel. Hlavne to zvládli načas, lebo termín bol daný keďže nám potom už prichádali nový hostia...
Hedviga Chromá - Neustift, Rakúsko

68 We hired Profimajster for a complete renovation of our apartment. They have done a professional work and we are very satisfied with the results. The quality of the materials they used is very good. Our communication was very good and they answered all our requests promptly. They also collaborated very well with our architect. I would definitely...
Anca Bejan - Palisády

čítať viac

 
Daľšia rerefencia(vľavo)
Chcela by som Vám aj touto cestou vysloviť poďakovanie za perfektne zvládnuté práce v našom byte. Boli sme veľmi spokojní s tým, ako promptne ste reagovali na akékoľvek naše dodatočné požiadavky. Takisto majstri, ktorí u nás pracovali - boli veľmi ochotní, ústretoví, trpezliví, pracovali systematicky a pedantne. Byt bol odovzdaný uprataný od hrubej špiny, kalkulácia nebola prekročená, termín dodržaný. Vašu firmu budeme odporúčať svojim známym a čokoľvek by sme v budúcnosti plánovali rekonštruovať, vieme, na koho sa obrátiť. Ešte raz ďakujeme, želáme Vám veľa úspechov.
Katarína Ilnická - Centrum
Chcem sa podakovat za bezproblemovu rekonstrukciu, pri mojich skusenostiach sa to nestava casto. Budem sa tesit na dalsiu spolupracu. Profesionalny pristup pana Sekeraka, ochota remeselnikov a cele zastresenie Profimajstrov bolo na vysokej urovni.
Mgr.art Zuzana Funková - Ružinov
Po drobnej predchadzajúcej menšej práci u nás na hoteli kde sme si ich vyskúšali, sme sa opät rozhodli pre firmu PROFIMAJSTER. Robili sme rozsiahlu rekonštrukciu penziónu, kúrenie, rozvody voda - 3 poschodia, podlahové kúrenie, potery, obkladanie, drevné montáže a všetko vyšlo načas a podľa vopred dohodnutých pravidiel...
Hedviga Chromá - Neustift, Rakúsko
We hired Profimajster for a complete renovation of our apartment. They have done a professional work and we are very satisfied with the results. The quality of the materials they used is very good. Our communication was very good and they answered all our requests promptly. They also collaborated very well with our architect. I would definitely...
Anca Bejan - Palisády
Rada by som Vám – a to všetkým – poďakovala za dokončenú rekonštrukciu bytu. Nebudem tajiť, že som mala obavy z toho, ako to dopadne. Ako stavebník som nemala bohaté skúsenosti a aj tie neboli dobré. Predchádzajúce firmy nedodržali termíny, kvalitu prevedenia, rozpočet podstatne prekročili. A výpočet problémov ešte nie je konečný.
Ing. Alena Odlerová - Ružinov
Daľšia rerefencia(vpravo)